Współpraca

WSPÓŁPRACA

 • Korona Bridal
  Suknie ślubne tej marki projektantów to sylwetki piękna i perfekcji szczegółów. Jasny i uroczysty sposób zainspirowany klasycznym ślubem
 • San Patrick
  Hiszpańska marka, która ma niepowtarzalne piękno w czystym wydaniu. Projektanci zadbali o różne gusta panien młodych. Nie ma tu mowy o monotonii i seryjność – każda suknia jest niepowtarzalnym okiem sztuki. To klasyka w najlepszym wydaniu. Czarują subtelnymi zdobieniami, urokliwymi dodatkami i nieskazitelną precyzją w wykończeniu każdego elementu.
 • Hadassa
  Znany producent z Wielkiej Brytanii. Suknie subtelne, samo piękno, doskonałość i indywidualność. Najmodniejsze kroje, oryginalne koronki własnej produkcji. Całość stanowi prawdziwe arcydzieła.
 • Iwona Gastoł
  Salon nasz współpracuje z utalentowaną polską projektantką – Iwoną Gastoł. „Nie sztuką jest uszyć suknię ślubną, sztuką jest uszyć ją na miarę. Przez 23 lata działalności opanowaliśmy tę sztukę do perfekcji.” – mówi projektantka.
 • Oksana Mukha
  To połączenie talentu projektanta i profesjonalizmu. Starannie dobrane tkaniny, koronki, ekskluzywne ozdoby i nieprześcignione ręczne prace. Priorytetem przy tworzeniu każdej sukni jest odtworzenie i uzupełnienie idealnego i nieskazitelnego wizerunku kobiety. Każda Panna Młoda czuje się doskonale tylko w stroju, który opiewa zalety i jest jednym z głównych sekretów atrakcyjności kobiecości i odpowiada marzeniom.
 • Margarett
  Polski producent sukni szytych z wysokogatunkowych materiałów sprowadzonych z Włoch i Francji. Projekty opracowane są przez projektantów pracujących wyłącznie dla „Margarett”, co czyni te suknie niepowtarzalnymi i wyróżniającymi się wśród innych.
 • Love Story
  Profesjonalne szycie sukni odbywa się przy użyciu najnowocześniejszych technologii dotyczących wysokiej jakości sprzętu, ale wykorzystuje wiele pracy fizycznej. Kreatywne myślenie młodych twórców, świeżość pomysłów i umiejętność odczuwania marzeń kobiet jest podstawą do pojawienia się naprawdę aktualnych modeli.
 • Elena Morar
  Firma zajmuje się produkcją sukni ślubnych, wieczorowych i dziecięcych oraz różnego rodzaju akcesoriów weselnych. To niepowtarzalne przedsięwzięcie, które od wielu lat działa na rynku ślubnym i potrafiło oprzeć się działaniu na powierzchni, przetrwać burzę gospodarczą i zawirowania, a także zadowolić swoich partnerów dobrym produktem, wysoką jakością pracy i ciągle istotnym elementem składu.

Translate »